• info@maktabemajazi.com

کلاس آنلاین چیست ؟

کلاس آنلاین چیست

کلاس آنلاین چیست ؟

مکتب مجازی مجری کلاس مجازی در ایران میباشد. طراحی و اجرا این سیستم توسط تیم برنامه نویسی مکتب مجازی با بیش از ۱۰ سال تجربه در حوزه آموزش از راه دور انجام گرفته است.

با این ابزار مفید آموزشی تمامی عناصر مورد نیاز برای یک کلاس درس کاملا محاوره ای در محیط اینترنت در اختیار اساتید و مراکز آموزشی قرار میگیرد.

با توجه به این که این سرویس در داخل کشور بوده و از شبکه ملی اینترنت داخل کشور استفاده میکند، در مقایسه با سرویس های مشابه خارجی بسیار کیفیت مطلوب تری را ارائه میدهد.

در این کلاس مجازی عناصر زیر در اختیار حضار آن قرار میگیرد:

صدای استاد – تصویر استاد – وایت برد مجازی – اسلایدهای آموزشی – نشانگر ماوس استاد – صدا و تصویر دانشجو – آزمون آنلاین و سامانه نظر سنجی در حین برگزاری کلاس

نکته مهم و منحصر به فرد در این سیستم که حتی در موارد مشابه خارجی نیز وجود ندارد بهینه سازی پهنای باند اینترنت این سرویس است که برای بهترین کیفیت برگزاری فقط به ۶۴ کیلوبیت در ثانیه پهنای باند نیاز دارد.( نصف ظرفیت اینترنت پرسرعت خانگی ) به عبارتی تمامی کاربران خانگی در اقصی نقاط کشور امکان استفاده مفید از این سرویس را خواهند داشت.

برای استفاده از سرویس کلاس آنلاین به هیچ سخت افزار یا نرم افزار خاصی نیاز نیست !

قابل توجه مدرسین و اساتید دروس یا دوره های خاص

زندگی پرترافیک شهری، عدم دسترسی به اساتید مجرب در شهرستان ها، برگزاری کلاس در ساعات مختلف شبانه روز، عدم نیاز به مجتمع های آموزشی پر هزینه، حذف سفر های درون شهری و بین شهری و …

با استفاده از کلاس های آنلاین تمامی مشکلات فوق مرتفع میگردد.

هدف اصلی ما فراهم نمودن بستر آموزش برای همه و در همه جا است.

وبلاگ نویس مکتب مجازی

Leave your message